Odszkodowanie za wypadek na chodniku i INNE SZKODY

Dodane przez Dalman (Firma), Sobota, 27 Maj, 2017  19:27

Opis oferty:

POMAGAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Odszkodowanie za błędy dentystyczne

Usługa stomatologiczna nieprawidłowo wykonana, np. leczenie kanałowe, czy dopasowanie protezy wymagają poprawy - z pomocą przychodzą przepisy prawa.Zabieg stomatologiczny jest umową ustną - realizacja usługi medycznej- wyrok Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu z 9 lipca 2010 r. (sygn. akt I ACa 655/10), Roszczenia z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umów są kierowane w oparciu o przepisy K.C(przepisy art. 627-646), jak i przepisów o odpowiedzialności odszkodowawczej z tytułu nienależytego wykonania zobowiązania (przepisy art. 415 i 443 tegoż Kodeksu).Z pracą lekarza dentysty wiąże się również odpowiedzialność za błędy w sztuce medycznej wynikająca z Ustawy z 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty-art. 4 wskazanej Ustawy-Podstawą jest przepis art. 415 KC

CO OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM
1.Naszym Klientom oferujemy pobyt w Klinice Rehabilitacyjnej w Iwoniczu Zdrój, gdzie bez opłat będą rehabilitowani na najwyższym poziomie aby odzyskać całkowitą sprawność fizyczną po przebytych urazach.2.Każda sprawa która trafia do nas jest analizowana przez zespół adwokatów Jesteśmy tak skuteczni dzięki temu że nie musimy korzystać z zewnętrznej kancelarii. Sprawami od początku zajmuje się wewnętrzna Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych 3.Zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych w orzecznictwie lekarzy orzeczników, którzy oceniają doznany przez Poszkodowanego uszczerbek na zdrowiu.4.PRZYJMUJEMY sprawy zakończone lub porzucone przez KONKURENCJE 5.Pokrywamy PEŁNE KOSZTY SĄDOWE.6.BEZPŁATNIE ANALIZUJEMY DOKUMENTACJĘ SZKODOWĄ BEZ ZOBOWIĄZANIA SIĘ KLIENTA DO DALSZEJ WSPÓŁPRACY Z NASZYM BIUREM.7. ODKUPUJEMY SZKODY Z OC. SPRAWCY DO 3 LAT WSTECZ - najwyższe dopłaty do odszkodowań, płatne od ręki! 8.OFERUJEMY BEZGOTÓWKOWO AUTO ZASTĘPCZE

Zaufaj profesjonalistom i odzyskaj swoje odszkodowanie
Bez ryzyka, bez opłat , przy minimum formalności!

Kontakt Tel. 781219446 emeil kancelariaodszkodowawcza@o2.pl
Czy warto nawiązać z Nami współpracę?

Sprawdź Nas !

Wypadek na chodniku
Poślizgnąłeś się na śliskiej nawierzchni?
A może na nierówności chodnika? Pomożemy w dochodzeniu Twoich praw.

Niezabezpieczone dziury, nierówna nawierzchnia czy nieposypany i śliski chodnik? Wiele wypadków spowodowanych jest przez zły stan techniczny chodników lub też zaniedbania związane z utrzymaniem ich czystości.

Konsekwencje mogą być poważne, np. potknięcie się o wystającą płytkę, upadek spowodowany ubytkami chodnika bądź nieuprzątnięciem zalegającego śniegu, błota itp., poślizgnięcie czy potknięcia na chodniku, którego należyte utrzymanie jest obowiązkiem odpowiednich jednostek.

Skutkiem takiego wypadku może być złamanie ręki lub nogi, a nierzadko także o wiele poważniejsze konsekwencje, ze śmiercią włącznie.

Komu przysługuje odszkodowanie za wypadek na chodniku

Za szkodę odpowiada osoba lub instytucja, której zachowanie (działanie lub zaniechanie) jest źródłem powstania szkody.

Możesz domagać się odszkodowania jeśli spełniasz poniższe punkty łącznie:

zaistniała szkoda (np. złamałeś nogę lub rękę)
szkoda została spowodowana działaniem lub zaniechaniem, z którym ustawa wiąże obowiązek odszkodowawczy (np. złamanie nastąpiło wskutek upadku poszkodowanego na śliskim chodniku)
istnieje związek przyczynowy pomiędzy zaistniałą szkodą a działaniem lub zaniechaniem (np. wskutek nieodgarnięcia chodnika przez podmiot zobowiązany, poszkodowany upadł i złamał nogę lub rękę).
O co możesz się ubiegać
Odszkodowanie jednorazowe – na pokrycie kosztów następstw wypadków: za pobyt w szpitalu, zakup leków, opieki medycznej, dojazdów do placówek medycznych, rehabilitacji, konsultacji specjalistycznych. Również jako zadośćuczynienie za poniesione krzywdy psychiczne rekompensujące skutki wypadku
Odszkodowanie jednorazowe – jeśli poszkodowany musiał zrezygnować z pracy zawodowej i potrzebuje przeszkolenia do innego zawodu
Odszkodowanie w tytułu utraconego dochodu – w przypadku gdy poszkodowany w wypadku nie może pracować
Renta z tytułu zwiększonych potrzeb – gdy poszkodowany w wypadku wymaga opieki medycznej, rehabilitacji czy zakupu leków.

Oszczędzamy Twój czas
16 lat doświadczenia pozwala nam uzyskiwać odszkodowania szybko i skutecznie

PEŁNA OFERTA NASZEJ FIRMY

Wypadek w rolnictwie i zatrucia środkami chemicznymi czy ...

Do wypadków w rolnictwie dochodzi bardzo często, a ich powodami są głównie nieuwaga i brak należytej ostrożności. Pracownicy doznają najczęściej urazów dłoni (obcięcie palce, dłoni, złamania) na skutek napraw pojazdów podczas ich pracy. Często dochodzi do wypadków śmiertelnych. Wypadkom w rolnictwie ulegają również dzieci pozostające w gospodarstwie, które często pomagają rodzicom w pracach polowych lub wręcz prowadzą pojazdy bez uprawnień.Najczęstsze wypadki w rolnictwie:wypadki z udziałem maszyn rolniczych (potrącenia przez traktory czy kombajny, ucięcia dłoni, rąk, kalectwo);zatrucia środkami chemicznymi czy pestycydami;poparzenia;urazy spowodowane podnoszeniem ciężarów o niedopuszczonej normie;poślizgnięcia i potknięcia.

Rodzaje błędów medycznych:

diagnostyczny – niezalecenie wymaganych badań lub wadliwa interpretacja,terapeutyczny – nieprawidłowa procedura leczenia, niewystarczająca lub nadmiernie ingerująca w organizm,wykonawczy – nieprawidłowe wykonanie prawidłowej procedury,organizacyjny – błędna organizacja procesu leczenia przez placówkę medyczną.Zła diagnoza,lekarz rodzinny,specjalista błąd w czasie operacji, w GABINECIE DENTYSTYCZNYM, LUB INNE,ZAKAŻENIE poszpitalne,podczas dawania zastrzyków itp.Uzyskamy odszkodowanie.Jeżeli podczas pobytu w szpitalu czy zabiegu operacyjnego doszło do zaniedbania lub popełnienia błędu medycznego przez personel placówki medycznej, a może jeszcze coś innego?

Zajmujemy się również odszkodowaniami za błędy budowlane - wadliwe wykonanie budynków / budowli. Odszkodowania, które nie są nam obce, to również odszkodowania za niedotrzymanie terminu umowy, szkody powstałe w wyniku wadliwego (niezgodnego) ze sztuką budowlaną wykonania prac - budowlanych / remontowych - oraz odszkodowania za bezpodstawne pozbawienie wolności osób uniewinnionych.

Nasze usługi obejmują także odszkodowania za szkody spowodowane działaniem żywiołu, m.in. wiatru, wody czy ognia. Pomagamy uzyskać najwyższe odszkodowanie z tego tytułu!

Darmowe Porady Prawno – Odszkodowawcze

ODZYSKUJEMY OPŁATĘ LIKWIDACYJNĄ Z POLIS KAPITAŁOWYCH

ODZYSKUJEMY UBEZPIECZENIA ZAWARTE W KREDYCIE HIPOTECZNYM, GOTÓWKOWYM, KONSOLIDACYJNYM NAWET JEŻELI KREDYT ZOSTAŁ WYPOWIEDZIANY I JEST W WINDYKACJI

ODZYSKUJEMY ŚRODKI FINANSOWE Z OFE PO ŚMIERCI CZŁONKA FUNDUSZU
ODKUPUJEMY SZKODY z OC SPRAWCY do 3 lat wstecz

najwyższe dopłaty do odszkodowań, płatne od ręki!
Firmy ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają należne odszkodowania za wypadki
KOMUNIKACYJNE , MAJĄTKOWE , OSOBOWE
Bezpłatną Analizę Dokumentów szkodowych i decyzji ubezpieczyciela
Pokrywamy w pełni koszty sądowe
Wypłacamy zaliczki na poczet przyszłego odszkodowania
Za wypadki śmiertelne możemy uzyskać odszkodowania do 16 lat wstecz.Nawet jeśli dostałeś już odszkodowanie, możesz zyskać dodatkowe środki.
TELEFON KONTAKTOWY 781219446

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 69
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie